Manyetik Suyun Etkileri

Manyetik Suyun Etkileri

Manyetik Suyun Etkileri

John V. Milewski, 21 Aralık 2003’te internette yayınladığı yazısında kendi üzerinde denediği bir araştırmayı şöyle anlatıyor: 
“Yaklaşık dört ay önce vücuduma enerji vermek için manyetik su dediğim şeyi içmeye başladım. Bir ay kadar sonra olağandışı bir etki ortaya çıkmaya başladı. 
İlk önce Bob S isimli bir arkadaşımı ‘manyetik su yapma’ yöntemleri ile tanıştırdım. Bob, deneyinde benden biraz daha ileri gitti. Suyu yaklaşık 5 gün boyunca işledi ve günde 3 bardak içti. Ben ise sadece 2-3 gün boyunca suyu işledim. Bob bana, özellikle başının arkasında ve boynunun yakınındaki saçlarının koyulaştığını söyledi. Zaman geçtikçe, bu etki öne doğru ve daha öne doğru yayıldı. Dört ay sonra artık saçlarının arkadaki kısmının yüzde 95’i, yaklaşık yüzde 80 oranında koyu, yanlarda, ön tarafta ve sakalındakilerin ise yaklaşık yaklaşık yüzde 50’si koyu renkliydi!
Bunu üzerin ben de üç ay kadar önce kendi saçımı izlemeye başladım. ‘Manyetik su’ dediğim şeyi içmeden önce saçlarımın yüzde 90’ı, sakal ve bıyıklarımın ise yüzde 100’ü gri idi. Bu enerjilenmiş suyun kılların üzerindeki etkisini bilmediğim için ilk önceleri gözlemlemesem de ilk fark ettiğimde başımın arkasındaki saçlar yüzde 30 kadar koyulaşmıştı. Şimdi ise yaklaşık 4-5 ay sonra saçlarım yanlarda, sırtlarda ve üstlerde yaklaşık yüzde 60 oranında döndü. Sakalım hala saf beyaz-gri iken bıyıklarım yaklaşık yüzde 50 koyulaşıyor.

Bu etkiler sonucunda işleme tesisimi iyileştirmeye ve beş günlük su sağlamaya karar verdim. Beş günlük su, manyetik aktivasyon aparatında en az beş gün kalan su olarak tanımlanıyor. Ondan önce sadece iki-üç günlük su kullanıyordum. Şimdi günde en az üç bardak su içiyorum.
Manyetik suyu yapmak için kullanılan aparat çok basit. Boya kutusundan boş bir galondan oluşturun, teneke kutuda daralmaya başladığı seviyede, içine kesilmiş, boş bir litrelik pet su şişesi koyun. Boya kutusunun iç çeperi ile boş bir litrelik şişenin arasındaki boşluğa, manyetit dökün. Bu, merkezdeki bir litre boyutundaki deliği çevreleyen yaklaşık bir buçuk inç kalınlığında bir silindirik toz halinde mıknatıs etkisi yapar. Bu deliğe yaklaşık 710 ml büyüklüğünde (3 bardak su) standart bir kaynak suyu kaynağı verin. 

Bu birimlerden en az beşini oluşturuyorsunuz. Her gün bir şişe çıkarın ve suyu için. 
Benim düşündüğüm şey, güçlü bir manyetik tutucu olan mıknatısın, dünyanın manyetik alanlarını silindirik şekline yoğunlaştırması ve şekil etkisinin de suyun içinde olduğu silindirin çekirdeğinde manyetik bir spiral girdap oluşturmasıdır. Bu da suyu manyetik enerji ile harekete geçirir. 
Sanırım bedenlerimizde, içtiğimizde rejenerasyona doğru değişim için aktive edici güç olduğunu ve saç renginin geri kazanılmasının, bunun ilk işareti olduğunu düşünüyorum. İkinci bir işaret, tırnaklarımın daha hızlı ve daha güçlü bir şekilde büyüdüğü ve cildimin daha az lekeli ve daha yumuşak hale geldi.

Arkadaşım Bob S, iki azı dişini yaptırmak için dişçiye gitmek zorunda kalmıştı. Dişçiye gitmeden önce yaklaşık iki aydır da su içiyordu. Diş hekimi ona, kronları yapmadan önce her biri 475 Dolardan iki kök kanalı yapmak zorunda kalacağını söyledi. Diş hekimi eski dolguları çıkardığında şaşırmıştı çünkü kökün olması gerektiği yerde, azı dişlerinin kireçlendiğini söyledi! İnanamadı! Hiç böyle bir şey görmediğini söyledi. Bob S gerçekten çok mutluydu çünkü 950 Dolar cebinde kalmıştı!”